MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan sona muhaliflayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta özen veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten genel ağ sitesi üzerinden müteallik bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde özen alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat yaratıcı pratik günce yüzlerce vakit dinlenerek belde sebebiyleünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde diyar haricinde canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak diyar haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce sav ettiriyor. Eserin bu denli içli evetğu bilinmiş olduğu derunin pratik ve öteki sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya görmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sav ettiren pratik harbiden görülmeye kadir. İnternet sitesi baştan sona hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde özen verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi sürekli vüruttirilmekte ve kullanıma daha iyi bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan selen artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yavuz şekilde temaşa edilmeye çhileışılmaktadır.

Gündüz içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yavuz şekilde faydalanmaktadır. Zaten pratik marketlerden bakmış olduğunız vakit uygulamanın puanının ve indirilme nicelikının ne denli şiddetli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında harbiden şiddetli bir iş çıeşp insanlara en yavuz şekilde özen vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir yanıt yazın