Formakustik.com.tr: Tavan C

Tavan profili, aldatmaüminyum kadar metallerden yapım edilen profillerdir. Kullanma açısından bayağı ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C çıkmak üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın çalışmalevsellik bakımından önemli bulunduğunu değerlendirerek harekete olmak bayağı önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en iyi şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Alüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri gülmeyen anlamda tatmin edici olsa da temelı beceri detayları bile bile deprem etmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim lakırtıınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada değçalışmakenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde hangi lakırtıınlık yeğleme ediliyorsa ona reva bir seçim inşa etmek akıllıca olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında standart kamet 3000 mm’dir. Fakat projeye ilgilı olarak 2000 mm ile 4000 mm kadar seçenekler de yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve gereksinimleriniza bakarak bir seçim yaparak kaliteye yansımak lüzum misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden kâr çıkarmak adına tercihinizi yapmalkaloriız. Nitelikli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlayacak olan tavan profili alternatifleri karınin hemen harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir yanıt yazın